Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

3.9.2012

Cyklisté vyrazí na v pořadí čtvrtý společný cyklovýlet na hrad Starý Jičín

Rozloučit s prázdninami a létem se mohou cyklisté během celodenního výletu, který proběhne v neděli 2. září. Tentokrát zájemci pojedou částečně trasu č. 2 a č. 3 regionální cyklotrasy „Po stopách využívání vodní a větrné energie“. Po tradičním srazu v  8.00 hod. na Šromotově náměstí v Hranicích vyrazí výletníci ke Kostelíčku a dále do Špiček. Po průjezdu Hranickými Loučkami je čeká návštěva Moravskoslezského kraje v podobě průjezdu Heřmanicemi, Dubem, Starojickou Lhotou a cílem jejich cesty bude hrad Starý Jičín. Zde od 10.00 hod. probíhá celodenní pásmo pohádek a historického a scénického šermu pro děti i dospělé, při kterém se rozloučí s létem i prázdninami. Po zastavení a občerstvení na hradě se „krajánci“ vydají na cestu zpět přes Polom a Bělotín do Hranic.

Po trase bude opět probíhat sběr odpovědí a razítek v Hranických Loučkách a v Polomi. Soutěžní sezóna 2012 tímto výletem pomalu končí neboť cyklisté musí odevzdat vyplněné soutěžní průkazy do 14.9.2012 v Městském informačním centru v Hranicích. Vyvrcholení v podobě Slavnostního vyhlášení výsledků soutěže pak proběhne 22. 9.2012 v Drahotuších v rámci Slavností 100 let otevření základní školy, kde budou mimo jiné všichni účastníci pasováni za členy Cechu mlynářského regionu Hranicko.

Více informací: Olga Vilímková, Hranická rozvojová agentura, a.s., telefon: 773 100 050, e-mail: vilimkova@hranickarozvojova.cz, www.hranicko.eu

Ke stažení:zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS