Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

3.7.2015

Další šance pro podnikatele

Jste malým a středním podnikem a rozhodli jste se modernizovat Vaši podnikatelskou nemovitost? Máte v plánu rekonstruovat zastaralou infrastrukturu či přeměnit brownfield na moderní podnikatelský objekt? Právě pro Vás je určen program Nemovitosti.

V programu Nemovitosti mohou žádat malé a střední podniky, které jsou zároveň vlastníkem a uživatelem nemovitosti, jež má být předmětem rekonstrukce či modernizace. Dotaci ve výši 1 až 200 mil. Kč mohou získat na tyto aktivity:

1) modernizace výrobních provozů a rekonstrukce stávající zastaralé infrastruktury a rekonstrukce objektů typu brownfield a jejich přeměna na moderní podnikatelské objekty

2) v rámci programu bude možné podpořit investice do stavebních úprav včetně demolice původních staveb a výstavby novostaveb

Tato výzva má jedno specifikum a to, že všechny nemovitosti, které jsou předmětem žádosti o dotaci, musí být zapsané v tzv. Národní databázi brownfields, do jedné z následujících kategorií:

  • brownfield,
  • nemovitost k rekonstrukci

Podnikatelé tak mohou financovat například nákup či úpravu pozemků, nákup, rekonstrukci, modernizaci, úpravu, výstavbu či odstranění stavby, inženýrské sítě, komunikace ke stavbám, hardware a sítě, pokud jsou bezprostředně nutné pro bezpečný provoz budovy nebo technická zařízení budov.

Další informace mohou žadatelé získat na webových stránkách agentury CzechInvest nebo kontaktovat pracovníky Hranické rozvojové agentury (+420 733 137 754, 581 626 202, agentura@hranickarozvojova.cz).


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS