Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

30.1.2014

Hranicko již tradičně prezentovalo svůj turistický potenciál na brněnském veletrhu Regiontour 2014

Mezinárodní veletrh turistických možností v regionech, který se letos uskutečnil od 16. do 19. ledna na brněnském výstavišti, je největší prezentací průmyslu cestovního ruchu. Zastoupení zde měl i region Hranicko. V rámci expozice Olomouckého kraje jsme měli svůj informační box, kde zástupkyně Hranické rozvojové agentury doplňovala propagační materiály a poskytovala informace zájemcům o náš region. V expozici Východní Moravy jsme získali samostatný stoleček, kde jsme propagovali Cyklostezku Bečva a tím i celý region Hranicko.

První den veletrhu proběhla tisková konference čtyř moravských krajů, které představily společného turistického průvodce na téma lázeňství. Publikace nese název „Lázně s chutí Moravy a Slezska“. Nabízí přehled lázeňských míst ve čtyřech moravských krajích a zve návštěvníky k ochutnávce tradičních krajových specialit, ale také doplňkové aktivity k trávení volného času. Olomoucký kraj byl na tiskové konferenci zastoupen hejtmanem Jiřím Rozbořilem, který několikrát vyzdvihl důležitost Lázní Teplice nad Bečvou. Ty během konference a po ní nabízely propagační materiály a prakticky předváděly masáže.

První den veletrhu byl určen pro odborníky. Ostatní dny byly přístupné široké veřejnosti a především v pátek a v sobotu se stánek Cyklostezky Bečva těšil velkému zájmu návštěvníků.

Aktivity a propagace regionu na veletrhu Regiontour 2014 byly uskutečněny díky financování Olomouckého kraje.


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS