Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

28.7.2011

Podzimní výzva Programu rozvoje venkova ČR

Podzimní, již 14. kolo programu rozvoje venkova bude zaměřeno na několik oblastí. Jednou z očekávaných pro obce do 500 obyvatel bude oblast pro zlepšení kvality života ve venkovských oblastech. Obce tak mohou podávat žádosti na občanské vybavení a služby, na zázemí pro společenské, kulturní, sportovní, spolkové, environmentální a církevní aktivity. Výše dotace bude až 90 %. I když se očekává, že alokace prostředků nebude nijak vysoká, je to jedna z posledních možností, jak obce a neziskovky mohou získat prostředky pro své projekty v tomto programovacím období.

Podzimní výzva bude zaměřená také na podnikatele do 10 zaměstnanců působících v obcích do 2000 obyvatel. Projekty mohou být zaměřené na stavby nebo rekonstrukce provozoven a na nákup nových strojů, zařízení a technologií, zejména z oblasti drobné řemeslné výroby. Podrobná specifikace bude uvedena ve výzvě. Zde může dotace činit 60 %.

Další prostředky budou určeny pro investice do lesů pro subjekty, které vlastní nebo mají v pronájmu les, starají se o něj, obhospodařují. Tady žadatelé budou moci pořídit stroje a zařízení, které při práci v lese využijí.

 

Zájemci o informace a nezávazné konzultace na mohou obrátit na pracovníky Hranické rozvojové agentury, z.s., agentura@hranickarozvojova.cz.

 

Marcela Tomášová


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS