Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

4.2.2013

Poslední výzva Programu LEADER se blíží

Programový výbor MAS Rozvojové partnertsví Regionu Hranicko na svém jednání 24. ledna 2013 odsouhlasil parametry blížící se a zároveň poslední Výzvy č.1/2013 dotačního Programu LEADER "Měníme Hranicko". Byly stanoveny minimální finanční alokace pro jednotlivé Fiche a schváleno definitivní znění Metodických pokynů pro hodnocení projektů. Taktéž byly odsouhlalseny ze strany MAS definitivní znění Fichí, jejichž podoba by se už neměla měnit. Do začátku března, než budou potvrzeny taktéž Státním zemědělským intervenčním fondem, je ovšem zatím nelze považovat za verze oficiální, ale pouze pracovní.

V březnu budou vyhlášeny tyto Fiche:  Fiche č.1 Rozvoj zemědělských podniků, Fiche č.7 Podnikání v cestovním ruchu a  Fiche č.6 Spolkový život a sport. Znění jednotlivých Fichí a Metodické pokyny k hodnocení projektů naleznete ZDE.

Společnou změnou pro všechny 3 Fiche je kompletní zrušení kódu "Projektová dokumentace". Žadatelé si tak nadále výdaje za služby spojené s vytvořením Žádosti o dotaci či realizaci výběrového řízení už nemohou zařazovat do rozpočtu projektu jako způsobilý výdaj.

Příručky pro žadatele budou zveřejněny koncem února, Výzva by měla být vyhlášena začátkem března, příjem Žádostí o dotaci pak bude ukončen začátkem května 2013.

Zájemci o konzultaci svých projektových záměrů nás mohou kontaktovat na telefonu 581 626 202 nebo e-mailu: agentura@hranickarozvojova.cz.


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS