Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

13.9.2012

Sezóna soutěže Mlynářský krajánek 2012 končí v Drahotuších na Slavnostech 100 let otevření ZŠ

Hranická rozvojová agentura ve spolupráci se ZŠ Drahotuše zve všechny účastníky soutěže Mlynářský krajánek 2012, ale i širokou veřejnost na tradiční Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže, které proběhne v sobotu 22. září 2012 na hřišti ZŠ Drahotuše v rámci oslav 100. výročí otevření ZŠ v Drahotuších.

Akce bude zahájena cyklistickou vyjížďkou, kdy sraz účastníků je v 10.00 hod. na Šromotově náměstí a pojedeme do Lhotky, Olšovce a Stříteže nad Ludinou, kde si společně prohlídneme Humplíkův vodní mlýn. Z vodního mlýna budeme pokračovat přes Velkou a Hrabůvku do Drahotuš, kde si ve 14.00 hodin poslechneme koncert skupiny Hradišťan, nebude chybět ani oblíbená cykloškola, dále si účastníci mohou prohlédnout školu, Jarmark dětských prací a využít bohatého občerstvení.

V 16.00 hodin budou úspěšní účastníci soutěže Mlynářský krajánek 2012 pasováni do Cechu mlynářského regionu Hranicko. Úspěšní účastníci soutěže jsou ti, kteří odevzdají řádně vyplněné průkazy do 14. září 2012 v Městském informačním centru v Hranicích. Nováčci soutěže se stanou mlynářskými prášky, další úspěšní účastníci budou pasováni mlynářskými tovaryši, mlynářskými mládky, mlynářskými stárky a nejvyšší pasovanou hodností je pantáta. Po obdržení pasovních listů a pamětních placek pak proběhne slosování o věcné ceny, které do soutěže věnuje firma Cyklosport Ervína Krejčiříka z Hranic.


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS