Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

19.9.2013

Sezóna soutěže Mlynářský krajánek 2013 končí na Střítežských hodech

Hranická rozvojová agentura ve spolupráci s obcí Střítež nad Ludinou zve všechny účastníky soutěže Mlynářský krajánek 2013 na tradiční Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže, které proběhne v sobotu 21. září 2013 před ZŠ Střítež nad Ludinou v rámci Střítežských hodů. Akce bude zahájena cyklistickou vyjížďkou, kdy sraz účastníků je v 14.00 hod. na Šromotově náměstí a pojedeme do Lhotky, Olšovce a Stříteže nad Ludinou, kde si společně prohlídneme Humplíkův vodní mlýn a Malé muzeum minerálů pana Petra Čočka. Nebude chybět ani oblíbená cykloškola a nabídka občerstvení.

V 17.00 hodin budou úspěšní účastníci soutěže Mlynářský krajánek 2013 pasováni do Cechu mlynářského regionu Hranicko. Úspěšní účastníci soutěže jsou ti, kteří odevzdali řádně vyplněné průkazy do 15. září 2013 v Městském informačním centru v Hranicích. Nováčci soutěže se stanou mlynářskými prášky, další úspěšní účastníci budou pasováni mlynářskými tovaryši, mlynářskými mládky, mlynářskými stárky a nejvyšší pasovanou hodností je pantáta. Po obdržení pasovacích listů a pamětních placek proběhne slosování o věcné ceny.

Na vyjížďku se těší organizátoři!

Olga Vilímková, Hranická rozvojová agentura, a.s., telefon: 773 100 050, e-mail: vilimkova@hranickarozvojova.cz, www.hranicko.eu


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS