Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

3.9.2013

Soutěž Mlynářský krajánek 2013 se blíží ke konci

Pojeďte s námi v sobotu 7. 9. 2013 v 9.00 hod. posbírat co nejvíce odpovědí a razítek do svých průkazů Mlynářského krajánka. 3. cyklovýlet povede po trase, která je bohatá na informační tabule se spoustou odpovědí na otázky v průkazech všech mlynářských hodností. Pro ty z vás, kteří se účastní soutěže poprvé, budou průkazy připraveny na startu u letního kina v Hranicích.

Krajánci pojedou přes Kostelíček do Špiček a Hranických Louček, kde získají první odpověď do průkazu a poté budou pokračovat do Heřmanic, Polomi, Bělotína, Nejdku, na rozcestí k Jindřichovu a do Stříteže, odkud se vrátí zpět do Hranic přes Olšovec, Lhotku a Velkou. Na trase dlouhé 38 kilometrů je umístěno celkem 12 informačních tabulí, které skrývají informace o místních vodních i větrných mlýnech, ale také o životě mlynářů a jejich rodin na Hranicku.

Tento cyklovýlet je jednou z posledních možností, jak vyplnit svůj soutěžní průkaz a poté jej do 15. září 2013 odevzdat do Městského informačního centra v Hranicích, které se nachází na zámku v IC MORAVSKÁ BRÁNA.

Více informací na tel.: 773 100 050


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS