Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

24.11.2015

Vyhlášení programu Technologie v rámci OP PIK je plánováno na 11. prosince 2015

Ministerstvo průmyslu a obchodu ČR poskytuje bližší informace k výzvě do programu Technologie v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. V rámci tohoto programu mohou žádat malé a střední podniky o dotace na nákup nových strojů.

Cílová území připravované III. výzvy programu Technologie vymezují hospodářsky problémové regiony podle usnesení vlády ČR ze dne 15. května 2013 č. 344, regiony dle usnesení vlády ČR ze dne 11. prosince 2013 č. 952 a okresy s vyšším podílem nezaměstnaných osob, než je průměr České republiky podle statistiky vykazované Ministerstvem práce a sociálních věcí za měsíc předcházející vyhlášení výzvy - tzn. předpokládá se měsíc listopad 2015.

V navrhované III. výzvě programu Technologie OP PIK budou podporovány projekty malých a středních podniků pouze na území shora uvedených regionů.V rámci kritérií pro hodnocení projektů je navrhováno bodové zvýhodnění projektů na území vymezených usneseními vlády č. 344/2013 a 952/2013. Finální vymezení území pro III. výzvu programu Technologie bude součástí dokumentace vyhlašované výzvy. Termín vyhlášení III. výzvy programu Technologie je plánován na 11. prosince 2015.


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS