Aktuality - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Aktuality

Dotační poradenství

kompletní zajištění přípravy projektů

22.11.2016

Výzva pro podnikatele!!!

Jste začínající podnikatel s historií do 3 let? Chtěl byste pořídit nové stroje, technologická zařízení a vybavení? Stačí Vám maximální částka dotace 225 tisíc Kč? Právě pro Vás je tedy určena aktuálně vyhlášená výzva z programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, program Technologie.

Agentura pro podnikání a inovace vyhlásila v těchto dnech výzvu, kde může dotací až 45% podpořit začínající podnikatele s historií do 3 let, kteří mají zajímavý nápad a chtěli by rozšířit nebo modernizovat své podnikání. Důležitou podmínkou je oblast ekonomických činností, kterými se podnikatel zabývá. Tato výzva kromě standardních oblastí jako je zpracovatelský průmysl, stavebnictví, velkoobchod a maloobchod, umožňuje žádat i těm, kteří podnikají v informačních a komunikačních činnostech.

Příjem žádostí začíná již 9. 12. 2016 a příjem je kontinuální, což  je bohužel nevýhoda a jde tedy o rychlost zaregistrování žádosti.

Pokud Vy máte nějaký nápad nebo víte o někom ze svého okolí, kterého by mohla výzva zaujmout, určitě neváhejte a obraťte se na nás. Telefonický kontakt je: 733 137 754 nebo 773 100 050. Psát můžete na e-mail: skrobankova@hranickarozvojova.cz nebo vilimkova@hranickarozvojova.cz.


zpět na aktuality

Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS