Služby » Management cestovního ruchu - Nabízíme: Dotace na podnikání, Dotace do zemědělství - Hranická rozvojová agentura z.s.Hranická rozvojová agentura z.s.

Právě se nacházíte : Služby » Management cestovního ruchu

MANAGEMENT CESTOVNÍHO RUCHU

TURISTICKÉ PROGRAMY NA MÍRU

Management cestovního ruchu

Zajišťujeme komplexní řešení pro regiony nebo obce v oblasti cestovního ruchu. Rozvoj turistických služeb vyžaduje řádnou průpravu, která ústí do úzké spolupráce mezi jednotlivými poskytovateli, nabídky nových turistických programů a do kvalitních marketingových opatření. Klíčové jsou pro nás výsledky spočívající v růstu zájmu turistů a zvyšující se odbyt místních služeb.

Strategie rozvoje cestovního ruchu

Vůbec prvním krokem k úspěšnému využití potenciálu lokality je zhodnocení jejích specifik a správné nastavení strategie. V ní se odráží všechny možnosti a formy, jak přilákat pozornost budoucích návštěvníků, prodloužit jejich pobyt, podpořit odbyt místních služeb. Ta se pak následně odráží v turistických programech ušitých na míru návštěvníkům. Strategie je v zásadě manuálem, který poskytuje odpovědi na tři základní otázky Co? Kde? Pro koho? Pokud si potřebujete odpovědět na tyto otázky pak je tato služba určena právě vám.

Příprava a koordinace turistických programů

Zajišťujeme kompletní přípravu turistických programů. Jedná o navržení určitého programu a jeho marketingové strategie, která podpoří odbyt místních služeb a prodlouží pobyt návštěvníka v regionu. Následně poskytujeme servis při provozu programu, koordinaci jednotlivých aktivit, komunikaci s poskytovateli apod.

Projekty v oblasti cestovního ruchu

Nabízíme zajištění kompletní přípravy projektů v oblasti cestovního ruchu. Úspěšná cesta k získání a využití dotace je spojena nejen s potenciálem lokality, ve které je služba nabízena, ale ve správném vyhodnocení okruhu potenciálních zákazníků a nastavení služby odpovídající jejich potřebám. Projekty připravujeme se znalostí místních poměrů, s ohledem na pozitivní zkušenosti v rámci ČR i zahraničí.


Úvod  |  O nás  |  Služby  |  Reference  |  Kontakt  |  Administrace
Webdesign STUDIO VIRTUALIS